TEMPUS FUGİT

insan, insan olduğu için yanlıştır.

Heath Ledger

Heath-Ledger-Picspam-heath-ledger-12706905-500-504   Evet arkadaşlar. Öncelikle bloguma geldiğiniz için teşekkür ederim. İlk yazımın tabi ki de Heath Ledger ile ilgili olması gerekiyordu. Şunu belirtmeliyim ki birazdan okuyacaklarınız tamamen benim hayal ürünümdür(!).

   Heath Ledger’ ın yedi yıl önce öldüğünü hepimiz biliyoruz. Peki neden öldü? İntihar ettiğini düşünüyorsanız derhal blogumu terk edin. Çünkü bu sizinle iyi anlaşamayacağız demektir.

   Heath Ledger insomnia hastasıydı. Son röportajlarında da sürekli uyuyamadığından bahsediyordu. Ayrıca yine bu röportajlar izlendiğinde Heath Ledger’ ın psikolojisi bozulduğu kanısına herkes kolaylıkla varabilir. Peki Heath Ledger’ ın psikolojisini kim(ler) bozdu?

   Michelle Williams (Heath Ledger’ ın kızının annesi):  “Uyumakta sıkıntı çektiğine dair kanıtlar var. Benim bildiğim kadarıyla da insomnia hastalığına tutulmuştu. Çok fazla enerjisi vardı. Aklı dönüyordu, dönüyordu, her zaman dönüyordu.”

   Heath Ledger: “Geçen hafta büyük olasılıkla, her gece ortalama iki saat uyuyabildim.. Ben durmadan düşünen biriyim. Vücudum bitkin düştü ve aklımı kaçırmak üzereyim.”

Tabi bu açıklamalar benim aklıma şu soruyu getiriyor: Acaba birisi fark ettirmeden Heath Ledger’ a ilaç mı veriyordu? Hadi ama! Böyle ilaçların varlığını biliyoruz.

    Şimdi size bir video izletmek istiyorum.

    I warned him. Peki Jack Nicholson, Heath Ledger’ı neye karşı uyardı? Haplara karşı mı? Hiç sanmıyorum.  Ben aslında buraya sayfalarca şey yazmak istiyorum; ama kendimi o kadar güçlü görmüyorum. Benim anlayamadığım şu adama nasıl kıyabildikleri…

    Ne yazık ki yazımı burda sonlandırmak zorundayım Kısa olduğunun farkındayım. Derin konular olduğu için daha fazla yazmayıp sizin düşünmenizi istiyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: